W dniach 19-28 czerwca 2017 r. odbył się projekt edukacyjny dla młodzieży polskiej ze Wschodu pod hasłem „Wisła – rzeka pomysłów”. Były to warsztaty językowo-plastyczno-ekologiczne, zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Wychowania Pozaszkolnego im. A. Kamińskiego w Krakowie we współpracy z Centrum Młodzieży.                                                                                                                                                        

Czytaj więcej

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już niebawem! 14 stycznia 2018 roku Orkiestra zagra po raz kolejny - tym razem by pozyskać środki „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Czytaj więcej

21 października 2017 roku o godz. 19:00 w Studio KCC odbędzie się gościnny występ działającej w Centrum Młodzieży grupy tańca współczesnego "AGITATUS". Podczas wieczoru zaprezentowane zostaną trzy spektakle w reżyserii i choreografii Moniki Godek oraz Marty Wołowiec, będące efektem całorocznej pracy w sezonie 2016/2017. Na scenie pojawi się: agitatus, agitatus_1 oraz agitatus_2.

Czytaj więcej

Konkurs skierowany jest do uczniów klas od IV do VII szkół podstawowych z Krakowa i powiatu ziemskiego krakowskiego w roku szkolnym 2017/2018. Tematem konkursu jest kultura materialna, duchowa i społeczna Krakowiaków i Górali Podhalańskich: budownictwo, wnętrze, strój, zajęcia rolnicze i pozarolnicze, obrzędowość doroczna i zwyczaje rodzinne, sztuka ludowa i rzemiosło artystyczne, zwyczaje krakowskie.

Czytaj więcej

Do 7 listopada przyjmujemy prace na konkurs "Widokówka z Krakowa". Tematem powinien być Kraków w ujęciu historycznym lub współczesnym. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z Krakowa i powiatu krakowskiego.

Czytaj więcej

11 października 2017 r. o godz 16.00 w Auli Polskiej Akademii Umiejętności odbędzie się Uroczysta Inauguracja działalności  Krakowskiego Młodzieżowego Towarzystwa Przyjaciół Nauk i Sztuk w roku szkolnym 2017/2018.

Czytaj więcej

Kolejna nowość w naszych zajęciach! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją laserowego strzelectwa dźwiękowego.

Czytaj więcej

W tym roku przypada 110. rocznica urodzin Astrid Lindgren, autorki takich książek dla dzieci jak: "Pippi Pończoszanka", "Dzieci z Bullerbyn" czy "Bracia Lwie Serce". Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny konkurs dla najmłodszych.

Czytaj więcej

16 września po raz kolejny zaprosiliśmy Was do wspólnej zabawy w naszym fotoatelier. Efekty są wspaniałe. Zobaczcie, jaką inwencją wykazali się uczestnicy przebieranek. 

Czytaj więcej

20 września o godz. 19.30 w sali teatralnej odbędzie się spektakl "Iwona, księżniczka Burgunda" w wykonaniu zespołu teatralnego "Studio T".

Czytaj więcej

Jakie będą Mistrzejowice za kolejne 50 lat? Czy dalej będą zadrzewione jak obecnie? Czy do centrum Krakowa będzie się dojeżdżało metrem, maszyną do teleportacji, a może rolę Rynku Głównego przejmie Plac Centralny? Puśćmy wodze fantazji i spróbujmy wyobrazić sobie Mistrzejowice przyszłości!

Czytaj więcej

Dzielnica XV zaprasza na urodziny! Będzie tort, wata cukrowa i woda sodowa z zabytkowego saturatora. Atrakcją sobotniego wieczoru będzie pokaz laserowy, niedzielne koncerty zakończy pokaz sztucznych ogni. 

Czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z nową propozycją zajęć sportowych. Już od października rusza akrobatyka!

Czytaj więcej

Uliczne puzzle, ekscytujące poszukiwania najbardziej tajemniczych miejsc, quizy, zagadki i wielkie ważenie kaszy na czas. To tylko niektóre atrakcje gry ulicznej, która rozegrana zostanie 16 września 2017 roku podczas "Święta ulicy Krupniczej".

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które zrobione zostały w specjalnym Fotoatelier podczas Święta Dzielnicy VIII Dębniki.

Czytaj więcej

Już w sobotę, 16 września zapraszamy na "Święto ulicy Krupniczej" organizowane w ramach Dni Dzielnicy I Stare Miasto.

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana i "Teatr w ruchu" zapraszają na interaktywne przedstawienie muzyczno-taneczne dla dzieci pt. „ Przygody Zefirka i spółki - w Krainie Żywiołów".

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w akcji "Papierowa rewolucja"! Jest to projekt społeczny, który staje naprzeciw marnowaniu papieru nadającego się do recyklingu. Polega na zbiórce jak największej ilości makulatury, z której cały dochód zostanie przekazany na zakup wyprawek na nowy rok szkolny dla dzieci z ubogich rodzin.

Czytaj więcej

Gigantyczna gra planszowa, nauka swingu, pokazy artystyczne a na koniec widowiskowy pokaz laserowy. To jedne z wielu atrakcji imprezy w Parku Dębnickim, która rozpocznie się 9 września o godz. 15.00. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Ahaju Fusion Boliwia.

Czytaj więcej

31 sierpnia oraz 1 września o godz. 19.00 w sali teatralnej odbędzie się spektakl "Iwona, księżniczka Burgunda".

Czytaj więcej

2 września 2017 r. w godz. 10.00-15.00 odbędzie się II edycja Krakowskiej Olimpiady Gier Podwórkowych (finał akcji "Lato w ogrodzie").

Czytaj więcej

W sierpniu z ogrodu przy Krupniczej 38 przenosimy zajęcia do naszego budynku. Oferta jest tak wszechstronna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Czytaj więcej

Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszej Drogiej Koleżanki i długoletniego pracownika Centrum Młodzieży - Profesor Oświaty Władysławy Marii Francuz.

 

Czytaj więcej

Trwa rekrutacja uzupełniająca na zajęcia w Centrum Młodzieży w roku szkolnym 2017/2018. Do wyboru jest ponad 50 propozycji - artystycznych, sportowych i edukacyjnych - skierowanych do dzieci i młodzieży (już od 2. roku życia).

Punkt informacyjny działa w Punkcie Informacji Młodzieżowej (pokój 07, parter) w dniach 4.09.-17.09. od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00.

Zajęcia stałe rozpoczynają się od 18.09.2017 r.

Czytaj więcej

Zapraszamy do spędzenia czterech letnich tygodni z "FANTASTYCZNYM KINEM PLENEROWYM" w ogrodzie Centrum Młodzieży. Od 9 sierpnia do 1 września (w środy, czwartki i piątki) o godz. 21.00 będziemy wyświetlać filmy z gatunku science fiction. Wstęp wolny!

Czytaj więcej

Strona 1 z 7  >  >>