W sierpniu z ogrodu przy Krupniczej 38 przenosimy zajęcia do naszego budynku. Oferta jest tak wszechstronna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Czytaj więcej

Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszej Drogiej Koleżanki i długoletniego pracownika Centrum Młodzieży - Profesor Oświaty Władysławy Marii Francuz.

 

Czytaj więcej

Od 16.08. do 28.08. br. trwa rekrutacja uzupełniająca na zajęcia w Centrum Młodzieży w roku szkolnym 2017/2018. Do wyboru jest ponad 50 propozycji - artystycznych, sportowych i edukacyjnych - skierowanych do dzieci i młodzieży (już od 2. roku życia).

Czytaj więcej

Zapraszamy do spędzenia czterech letnich tygodni z "FANTASTYCZNYM KINEM PLENEROWYM" w ogrodzie Centrum Młodzieży. Od 9 sierpnia do 1 września (w środy, czwartki i piątki) o godz. 21.00 będziemy wyświetlać filmy z gatunku science fiction. Wstęp wolny!

Czytaj więcej

Listy zapisów na sierpniowe zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku 4-6 lat jeszcze otwarte.

Czytaj więcej

Uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy do udziału w konkursie "Wyślij pocztówkę z wakacji zamiast SMS-a".

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu, z którego dowiecie się, jakie zajęcia czekają na Was w Centrum Młodzieży.

Czytaj więcej

W najbliższy piątek odbędzie się pokaz taneczny uczestników zajęć pracowni Teatru i Tańca. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

24 czerwca od 10.00-14.00 wraz z Gminą Miejską Kraków organizowaliśmy w Parku Jordana  "Rodzinny Piknik bez Smartfona".

Czytaj więcej

Na zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbył się III Turniej "Judo Przyjaciele" dla uczestników treningów z okazji japońskiego i polskiego Dnia Dziecka.

Czytaj więcej

14.06.2017 r. dr Ivan Škorupa – Konsul Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie wraz z Panem Bartłomiejem Kocurkiem, Dyrektorem Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana wręczyli nagrody laureatom konkursu "Słowacja - bliska i ciekawa" na plakat reklamujący Słowację.

Czytaj więcej

W dniach 15-18 czerwca w Centrum Młodzieży (sala teatralna) odbędą się IX Ogólnopolskie Spotkania Teatralne WTOOPA, Kraków 2017. W tym roku gościem specjalnym wydarzenia będzie Jerzy Federowicz.

Czytaj więcej

18 czerwca o godz. 11.00 wraz z Muzeum Narodowym w Krakowie zapraszamy do Domu Józefa Mehoffera (ul. Krupnicza 26) na plener malarsko-rysunkowy w ramach tegorocznej edycji "Święta Ogrodów".

Czytaj więcej

18 czerwca o godz. 21.30 zapraszamy do ogrodu Centrum Młodzieży na projekcję klasycznego czarno- białego filmu pt. "Rejs" w reżyserii Marka Piwowskiego.

Czytaj więcej

12 czerwca o godz. 12.00 w Centrum Młodzieży odbędzie się Gala Finałowa XIII Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego.

Czytaj więcej

Znamy już zwycięzców konkursu plastycznego na najlepszy plakat reklamujący Słowację.

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana, w ramach cyklu "Rodzinny Kraków", zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami na spotkania w terenie "Odkrywamy sztukę. Odkrywamy Kraków". W trakcie spotkań mali uczestnicy i ich opiekunowie w towarzystwie historyka sztuki poznają krakowskie zabytki i ciekawe miejsca. Poniżej przedstawiamy program na czerwiec 2017.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do Krakowskiego Centrum Choreograficznego na wieczór premier grupy tańca współczesnego a g i t a t u s, który odbędzie się 10 czerwca o godzinie 18:00 i o godzinie 20:00.

Czytaj więcej

Zapraszamy do Centrum Młodzieży dzieci w wieku od 6 do 12 lat na całodzienne zajęcia świetlicowe w terminie: 16.08 - 1.09 br. w godz. 8.00-16.00.

Czytaj więcej

29 maja 2017 r. odbył się finał konkursu historycznego „Czy znasz Kraków?", w którym brała udział  młodzież ze szkól ponadgimnazjalnych.

 

Czytaj więcej

ODKRYWAMY SZTUKĘ / ODKRYWAMY KRAKÓW to sobotnie zajęcia "w terenie" dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów. Poniżej przedstawiamy program na czerwiec 2017.

Czytaj więcej

W czwartek 25 maja odbył się półfinał i finał  konkursu wiedzy o Francji „Vive la France”. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan  Frédéric de Touchet, Konsul Generalny Republiki Francji w Krakowie.

 

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana oraz Centrum Kultury Podgórza - filia Dwór Czeczów serdecznie zapraszają na finał V Ogólnopolskiego Konkursu Keyboardowego Kraków 2017 pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Wychowania Pozaszkolnego, który odbędzie się 9 czerwca (piątek) w sali balowej Dworu Czeczów przy ulicy Ks. J. Popiełuszki 36. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 11:00, a jej zakończenie - około godz. 17:00.

Czytaj więcej

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Inne światy”, który odbył się w ramach cyklu edukacji filmowej najmłodszych w kinie Paradox. Prace zostały ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkola i klasy I – III.

Czytaj więcej

Strona 1 z 6  >  >>