Zapraszamy do udziału w XXVII edycji konkursu piosenki Przedszkolaki Śpiewają!

Czytaj więcej

W ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Teatru Ukraińskiego "Wschód-Zachód" zapraszamy do udziału w dodatkowych wydarzeniach plenerowych, które już od 25.04. będą odbywać się w ogrodzie przy Krupniczej 38.

Czytaj więcej

Konkurs Samorządowy „Młody Lider Krakowa” jest skierowany do młodzieży w wieku 14-19 lat (o spełnieniu kryterium wieku decyduje rok urodzenia), uczącej się w Krakowie.

Czytaj więcej

Konkurs dla młodzieży ze szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół średnich (licea ogólnokształcące i technika) z województwa małopolskiego organizowany jest rokrocznie wspólnie z Oddziałem Krakowskim Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Jego celem jest popularyzacja matematyki wśród młodzieży szkolnej, a w szczególności rozwijanie umiejętności pisania i wypowiadania się o matematyce.

Czytaj więcej

Stosowaniu pozytywnej dyscypliny w wychowaniu dzieci poświęcony będzie wykład otwarty, który odbędzie się w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r. o godz. 19.00.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w V Międzynarodowym Festiwalu Teatru Ukraińskiego. Od 22 do 30 kwietnia 2018 r. mieszkańcy Krakowa będą mieli okazję obejrzeć (na deskach m. in. Groteski, Bagateli czy Teatru Praska 52 i scenie Centrum Młodzieży) spektakle przygotowane przez 15 grup teatralnych. Będą również uczestniczyć w spotkaniach z artystami, warsztatach, panelach dyskusyjnych i wystawach.

Czytaj więcej

16 kwietnia o godz. 17.00 zapraszamy do sali kinowej na specjalny pokaz filmów animowanych, które powstały na zajęciach w Centrum Młodzieży. Zapewniamy moc wrażeń!

Czytaj więcej

18 kwietnia serdecznie zapraszamy na Wydział Polonistyki UJ na spotkanie będące podsumowaniem konkursu poetycko-literackiego "Pan Cogito w galerii XXI wieku".

Czytaj więcej

Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk działające w Centrum Młodzieży wraz z Polskim Towarzystwem Matematycznym zapraszają na Małopolskie Sesje Matematyczne!

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy osoby niewidome i słabowidzące na wyjątkowe wykłady o Krakowie!

Czytaj więcej

Uwaga uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych! Do 11 maja czekamy na Wasze projekty plakatów zachęcających do wyjazdu wypoczynkowego na Słowację. Nie zwlekajcie - nagrodą główną jest wyjazd do Tatralandii dla całej klasy!

Czytaj więcej

Uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Małopolski zapraszamy do udziału w XIV Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego.

Czytaj więcej

9 kwietnia o godz. 10.00 w Teatrze Ludowym (Scena pod Ratuszem) odbędzie się finał Młodzieżowych Prezentacji Teatralnych połączony z finałem Spotkań z Piosenką Aktorską. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

Uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz pozaszkolnych ośrodków kultury z Krakowa zapraszamy do udziału w I konkursie pn. "Korpus Kadetów – historia i współczesność".

Czytaj więcej

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji rodzinnego przejazdu na rolkach "Dla Biało-Czerwonej"! 2 maja wyruszymy specjalnie przygotowaną trasą i w taki nietypowy sposób uczcimy Dzień Flagi Narodowej.

Czytaj więcej

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy składamy wszystkim uczestnikom zajęć oraz ich rodzicom i przyjaciołom najlepsze życzenia!

Czytaj więcej

Z przyjemnością informujemy, że Kuba Gawron i Kuba Rutowski (zawodnicy Centrum Młodzieży), którzy rozpoczęli naukę brydża sportowego w tym roku szkolnym, zdobyli w sobotę na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików srebrny medal. Pokonali m.in. trzy pary reprezentacji Polski Młodzików.

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży po raz kolejny organizuje akcję „Radosna Wielkanoc”. Jest to charytatywna zbiórka żywności dla najuboższych rodzin z Krakowa i okolic prowadzona w tym roku w sklepach sieci SPAR w dniach 23 -25 marca.

Czytaj więcej

Jak matematyka może pomóc w zapobieganiu powodzi? Co geologowie wiedzą o górach w układzie słonecznym? To tematy wykładów organizowanych przez Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk 19 i 22 marca 2018 r.

Czytaj więcej

Do 30 marca 2018 r. trwa głosowanie w konkursie internetowym "Uwolnij przedszkola od smogu". Nagrodą dla zwycięskiej placówki jest oczyszczacz powietrza. Zachęcamy do oddania głosu na Akademię Twórczego Przedszkolaka, działającą w Centrum Młodzieży! Nasze dzieci na to zasługują!

Czytaj więcej

W weekend poprzedzający początek kalendarzowej wiosny zapraszamy na "Imieniny Józefa w Domu Józefa Mehoffera" do muzeum biograficznego artysty przy ul. Krupniczej 26. 18 marca 2018 r. w godz. 11.00-15.00 wspólnie z Muzeum Narodowym w Krakowie będziemy prowadzić otwarte warsztaty plastyczne dla dzieci oraz zrobimy Marzannę!

Czytaj więcej

Geografia, historia, najważniejsze zabytki, wybitni twórcy kultury i oczywiście tajniki francuskiej mody i kuchni. Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana wraz z Konsulatem Generalnym Republiki Francji w Krakowie zapraszają  uczniów gimnazjów i klas i VI i VII szkół podstawowych do udziału w Konkursie Wiedzy o Francji "Vive la France!”

Czytaj więcej

Chcesz wiosną nauczyć się czegoś nowego? Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zaprasza dzieci w wieku od 6 do 10 lat na zajęcia konstrukcyjne MIASTO.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w XXIX MŁODZIEŻOWYCH PREZENTACJACH TEATRALNYCH Teatr moich marzeń. Na zgłoszenia uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz zespołów istniejących przy domach kultury czekamy do 19 marca 2018 r.

 

Czytaj więcej

Strona 1 z 10  >  >>