W związku ze 155. rocznicą wybuchu powstania styczniowego, na Cmentarzu Rakowickim w dniu 22 stycznia 2017 r. (poniedziałek) o godz. 12.00 odbędzie się uroczystość upamiętniająca to historyczne wydarzenie.

Czytaj więcej

Razem z Fundacją "Hals" zapraszamy do udziału w grze rodzinnej, która odbędzie się już 3 lutego 2018 r. (sobota) w ramach Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej SHANTIES. Temat gry będzie związany z Wisłą i jej dopływami, z żeglowaniem, piosenką żeglarską i wodą!

Czytaj więcej

Zapraszamy przedszkolaki i dzieci z klas I-III szkoły podstawowej do udziału w Konkursie plastycznym "Sztuka ludowa Małopolski". Prace w technice dowolnej przyjmowane będą do 31 stycznia 2018 r.

Czytaj więcej

Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk, które działa w Centrum Młodzieży, zaprasza uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych do udziału w spotkaniach popularnonaukowych. Uczestnicy poszerzą swoją wiedzę z takich dziedzin jak:  biologia, chemia, fizyka, matematyka czy geologia.

Czytaj więcej

Już w najbliższą niedzielę 14 stycznia 2018 roku startuje XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana wspomaga pracę Sztabu WOŚP przy al. Kijowskiej 14.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w XXIX MŁODZIEŻOWYCH PREZENTACJACH TEATRALNYCH Teatr moich marzeń. Na zgłoszenia uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz zespołów istniejących przy domach kultury czekamy do 19 marca 2018 r.

 

Czytaj więcej

******Z okazji zbliżających się świąt, zespół Centrum Młodzieży składa najlepsze życzenia!******

Czytaj więcej

21 grudnia 2017 r. (czwartek) o godz. 17.30 odbędzie się wykład pt. "Ach te liczby" dla uczniów ze szkół podstawowych oraz gimnazjów.

 

Czytaj więcej

Zimowy zawrót głowy! - pod takim hasłem odbędą się w tym roku warsztaty w ramach akcji "Zima w mieście". Od 8 do 26 stycznia 2018 r. przyjmujemy zapisy na całodzienne zajęcia feryjne dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w naszym facebookowym konkursie pt. "Świątecznie z CM!". Do 5 stycznia 2018 r. czekamy na zdjęcia dekoracji z Waszych domów, które będą nawiązywały do logo Centrum Młodzieży.

Czytaj więcej

Tych, którzy nie lubią się nudzić zapraszamy na zimowisko do Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych (filia Centrum Młodzieży) w terminie 11 -17 lutego 2018 r.  Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 10+ lat. 

 

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży po raz kolejny (wspólnie ze Stowarzyszeniem Katolickiej Młodzieży Akademickiej w Krakowie) organizuje akcję pn. „Radosna Gwiazdka”. Jest to charytatywna zbiórka żywności dla najuboższych rodzin z Krakowa i okolic prowadzona w tym roku w sklepach sieci SPAR w dniach 15 -17 grudnia.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w konkursie, którego celem jest popularyzacja matematyki wśród młodzieży szkolnej, a w szczególności rozwijanie umiejętności pisania i wypowiadania się o matematyce. Na prace uczestników czekamy do 28 lutego 2017 r.

Czytaj więcej

Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mogą brać udział w konkursie poetycko - literackim pn. "Pan Cogito w galerii XXI wieku".

Czytaj więcej

Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk działające w CM oraz  Instytut Nauk Geologicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów do udziału w wykładzie "Diament i węgiel" - różne oblicza skarbu".

 

 

Czytaj więcej

Aż cztery piękne bożonarodzeniowe drzewka stanęły tuż przed świętami w Centrum Młodzieży. Pachnące lasem choinki przyjechały do nas prosto z Nadleśnictwa Myślenice i są podarunkiem od Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie (www.krakow.lasy.gov.pl).

 

 

Czytaj więcej

14 grudnia o godz. 13.00 w CM odbędzie się finał konkursu „Patroni krakowskich ulic”.

Czytaj więcej

19 grudnia zapraszamy serdecznie do sali teatralnej CM na przegląd małych form teatralnych „Jasełka” w wykonaniu młodzieży z ośrodków opiekuńczo-edukacyjno-wychowawczych. Zgłoszone zespoły zaprezentują nowe, oryginalne przedstawienia opowiadające o narodzinach Jezusa.

Czytaj więcej

Już od 8 grudnia 2017 r. na scenie Targów Bożonarodzeniowych w Rynku Głównym będziemy mieli okazję posłuchać kolęd w wykonaniu młodzieży z krakowskich i podkrakowskich ośrodków oraz domów kultury, a także gości  ze Słowacji i Ukrainy.

Czytaj więcej

11 grudnia o godz. 10.00 przy ul. Palmowej odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci Legionu Czechów i Słowaków (który wraz z Polakami stanął we wrześniu 1939 r. do wojny obronnej).

Czytaj więcej

11 grudnia br. zapraszamy wszystkich laureatów konkursu "Widokówka z Krakowa" do Centrum Młodzieży na uroczyste wręczenie nagród.

Czytaj więcej

2 grudnia w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży przy ul. Wietora odbyło się ogłoszenie wyników V Krakowskiego Turnieju Strzelania Laserowego Osób Niewidomych i Słabowidzących, który 25 listopada br. rozegrał się w Centrum Młodzieży.

Czytaj więcej

1 grudnia serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów, ich rodziców i gości do sali teatralnej Centrum Młodzieży. Odbędzie się tam gala finałowa konkursu recytatorskiego dla dzieci, który miał miejsce w dniach 22 - 24 listopada br.

Czytaj więcej

Uczniów szkół średnich z całej Polski zapraszamy i zachęcamy do udziału w VIII Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Poetyckiej Jacka Kaczmarskiego „Nic się nie kończy prostym tak lub nie”. 

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana realizuje od kilku lat autorski projekt pod nazwą Krakowski Turniej Strzelania Laserowego Osób Niewidomych i Słabowidzących przy wsparciu Rady Dzielnicy I.  Z roku na rok bierze w nim udział coraz więcej osób. Tym razem spotykamy się 25 listopada w godz. 8.00 - 20.00.

Czytaj więcej

Strona 1 z 8  >  >>